Prsa a Maroko

25. února 2016 v 22:09 | Atia |  Atia
Jsem Resless Zombie a to je maličký důvod, proč se spojit s fanoušky oblíbené kapely i z jiných koutů světa. Tentokrát z Maroka.


Při poslouchání něčeho, co nespadá do kategorie mého oblíbeného žanru, mi zabzučel telefon na stole (vyzvánění zapínám minimálne). Upozornění na ksichtknize hlásilo čtyři nové žádosti. Jedna od šéfky, dvě od nějakých náctiletých dívčin, přátelících se s mým nevlastním bráškou, a pak od Crise.

Kecali jsme o hudbě, knížkách, studiu a podobně, pak mi poslal zaznam z koncertu, kde si frontwoman pozvala na pódium nějaký chicas. Je to takovej vrchol jejich koncertů a já na jeden chci. Zažít tu show, kdy si na pódium vytáhne dvě nebo tři slečny z davu a při songu jim svléká oblečení a mazlí se s nimi. Ano, Taylor je lesbička a já ji platonicky miluju. Ale abych se neutrhla a nepsala o něčem úplně jiném...

Takže mi Cris poslal ten záznam a my se nějak začali bavit o těv dívkach a o tom jak oba Taylor zbožňujeme, poslal mi fotku z konzertu, ona tam vystavuje svý bambulky částečně zalepený černou páskou. A tak jsme začali řešit prsa. Napřed prsa jako taková obecně, potom prsa fanynek a Taylor. Nakonec zahlasil něco ve smyslu, že mám taky určitě hezký prsa. To ale ještě nebyla ona perlička.

Potom co jsem mu zakázal popisovat a analyzovat moje bambulky, mi poslal další fotku Taylor, nad kterou jsem slintala i já. V domění, že mě určitě pochopí jsem napsala, že přemáhám silnou chuť olíznout obrazovku. To co následovalo, mě šokovalo, vyděsilo a rozesmálo.

"Je možný mít sex s počítačovou obrazovkou?"

Já zůstala chvíli sedět a valila jsem bulvy na problikávající monitor. Napadla mě dokonce i odpověď (Když do něj napřed uděláš díru.), tu jsem vzápětí zavrhla.

Jsem zvědavá na toto mezinárodní přátelství. A každý den se díky němu směju. Možná za to částečně může moje nepříliš dobrá znalost angličtiny. Nesnáším časování.

Tak děcka a dospělaci dobrou noc,


Vaše Atia
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama