Duben 2016

Dost bylo snů

20. dubna 2016 v 22:09 | Atia |  Moje duše blázní
Hlásím se a sama nevím, o čem vlasně psát. Ono je totiž krásné utvářet si sny, ale už je potom težší uvědomovat si realitu. Víra v dobro nestačí, když je na světě tolik závisti a zloby. Jednou prostě člověk musí otevřít oči a čelit zlu sám a je opravdu zatěžko to zvládnout.
Víru a sny těžce nese psychika, jejíž narušení je dechberoucí a zavede Vás na různá místa, která nechcete navštívit.


(zdroj: play.google.com)

Vše není jak se zdá

18. dubna 2016 v 23:02 | Atia |  Atia
Není to jen způsob, jak se něčemu vyhnout a utíkat. Je to postoj, svým způsobem i životní styl. A když se nad tím zamyslím, chce to i míru kuráže k odvrácení pohledu. Je to nejistota sebou samým. Prostě záleží na úhlu pohledu, kterým se díváte. Toť se zdá být vším, avšak slepota má mnoho významů a mnohem větší hloubku.
Nevidomým říkáme slepci, ale jsou to právě oni,kdo mají oči doširoka otevřené a vnímají svět kolem sebe. To oni nejsou slepí, oni jediní jsou schopni vidět skrze člověka a jeho duši. Je to sice jen má úvaha a můj subjektivní názor, ale skutečnost taková opravdu může být, což mne irituje a dovádí do rozpaků.


Jak ve skutečnosti vypadá slepota? Co to je? A zná vůbec někdo odpověď?
Hledání krásy v maličkostech je schopnost vidět.

Vaše Atia

PSČ k večeři

16. dubna 2016 v 0:21 | Atia |  Atia
Rachot klíčů v zámku mi dal tušit, že se máma dobývá po práci domů, já byla celý den doma kvůli zlatým českým ručičkám. No, nakonec to dopadlo tak, že se hlásím s novým PSČ a s šíleným steskem po mém panu úžasném, který tak trochu holduje konopným účinkům. Taky jsem si v duchu řekla, že bych zkusila čouda, namísto toho jsem si jako ko nekuřák zapálila dvě cigaretky.

Stres je levná holka dostupná na každém rohu.

Zlatý český ručičky

5. dubna 2016 v 16:08 | Atia |  Atia
Když se na domovních dveřích objeví cedulka Ve dnech blabla a blablabla se bude blabla a blablabla z důvodu blabla a blablabla v hodichách blabla a blablabla, jde vždycky o nějaký druh průšvihu. Tentokráte nám přišli měnit vodoměr, docela jednoduchá desetiminutová záležitost se ale protáhla na tři hodiny.
Těm dvěma pánům nějako nešla zastavit voda u nás v bytě. Inu vydali se hledat do sklepů hlavní uzávěr vody. Taky samá voda. Ehm, to je až ironické. Tak se s tím montovali ze strany na stranu a odpouštěli vodu, která ne a ne se zastavit.
(zdroj: redlandplumbing.co.uk)

To musíš zažít

4. dubna 2016 v 8:15 | Atia |  Atia
Poslední dobou mě trápí nespavost a noční můry. Ona je opravdu velká sranda, když se Vám zdá hned o dvoi Vašich fobiích, Jako by to nebylo strašidelný už tak.
Podle všeho pochazím z jiné planety ale tajím svou identitu. Přesto však pomáhám lidem (haha, tady někdo koukal na Supermana). Jenže to nemá trvat dlouho. Lékařka to zjistí a je k smrti vyděšena z mimozemského života. Nenapadne ji nic lepšího, než to říct nějaký podělaný organizaci, ktera má zcela nehumální praktiky.

(zdroj: goodcomics.comicbookresources.com)

Lipstick aneb všechno je to o červené

1. dubna 2016 v 19:47 | Atia
Rozhodla jsem se pochlubit svým rtěnkovým arzenálem vyvedeným převážně v červených odstínech. Když ráno nestíhám tak použiju jen balzám a jdu, ale když si vyhraju, vycházím ze dveří jako Vamp. Tedy alespoň si tak připadám. Tak tady je ta moje sbírka.


1. BABY LIPS - CHERRY ME (MAYBELLINE)
Tyto úžasné balzámy seženete snad v každé drogerii. Cana se pohybuje od 50Kč do 95Kč.Balzám je lehký a rty jsou po něm hebké a vyživené, k tomu krásně voní a seženeto ho několika barevných i bezbarvých variantách, Já si pořídila hned dva a nemůžu si je vynachválit.

Na pustý ostrov

1. dubna 2016 v 14:20 | Atia |  Atia
Jen tak jsem si brouzdala světem internetu a narazila na nápad představit se pomocí věcí, které mám ráda a které mne charakterizují. Článek jsem nazvala snad trefně, ukážu Vám pár věcí, bez kterých bycn nemohla žít.

1. Hudba
Jak jinak taky, ale žádnej popík (ikdyž si ráda poslechnu i Demi Lovato). Můj hudební vkus patří tvrdé rockové a metalové hudbě, konkrétně nejvíce fandím těmto kapelám: