Dost bylo snů

20. dubna 2016 v 22:09 | Atia |  Moje duše blázní
Hlásím se a sama nevím, o čem vlasně psát. Ono je totiž krásné utvářet si sny, ale už je potom težší uvědomovat si realitu. Víra v dobro nestačí, když je na světě tolik závisti a zloby. Jednou prostě člověk musí otevřít oči a čelit zlu sám a je opravdu zatěžko to zvládnout.
Víru a sny těžce nese psychika, jejíž narušení je dechberoucí a zavede Vás na různá místa, která nechcete navštívit.


(zdroj: play.google.com)

Recepce hradecké psychiatrie je sama o sobě depresivním místem a čekárna před ambulancemi si nevede líp. Jeden by dostal záchvaty depresivních myšlenek už jen z té zelené barvy všude kolem. Třešničkou už pak zůstává sestřička příjemná jako trn v oku pomlouvající Vás spolu s kolegyní doktorkou. Ne opravdu to nebyla halucinace, mohly si alespoň zavřít ty dveře...

No a důvod jak jsem se na toto podivné a děsivé místo dostala? Stres. Opravdu velký stres, který předcházel menší příhodě uprostřed hodiny ve škole, následován předepsáním nějakých prášků na uklidnění, které jsem si nevzala a další den přišla nevolnost a výborná snídaně skončila v tmavomodrém kyblíku zdravící mne podruhé. Klepavka, horkost a zimnice, zamotaná palice.
Pan doktor je super, poradil, vyslechl a uklidnil moji tápající dušičku, ale je to běh na dlouhou trať. Teď mne čeká ještě hodně stresu, ale snad si s tím poradím lépe než doposud. Sama ani nevím co mne ještě čeká. Soud, léčba, škola... Představit si budoucnost je teď opravdu velmi složité a proto se snažím myslet na ty lepší věci a obklopovat se pozitivními lidmi. Nevím jestli tento článek zveřejním, nebo jestli zůstane zaplaven v moři nedopsaných a rozepsaných článků, ani netuším, zda jej vůbec dopíšu ani jak dlouhý bude. Možná jednou bude vše zase dobré, ale nejspíš až zadlouho.

Zdál se mi fakt dost divný sen, že jsem v drogerii omylem ukradla testovací voňavku, a až později jsem ji našla v kapse a říkala si co se stalo, jak se tam dostala. No, každopádně mi ten parfém zavoněl a já si jej ponechala. Myslím, že si jej časem koupím. Možná taky ne.

V každém případě Vám všem posílám sluníčkový úsměv a víru v lepší zítřky.

Vaše Atia
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pythonissa3 pythonissa3 | Web | 21. dubna 2016 v 0:08 | Reagovat

Pekne... Ten parfem bych si koupila. :]

2 Atia Atia | 23. srpna 2016 v 15:51 | Reagovat

[1]: Parfém nemám, ale kérku jsem si pořídila a budu mít další :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama