Lipstick aneb všechno je to o červené

1. dubna 2016 v 19:47 | Atia
Rozhodla jsem se pochlubit svým rtěnkovým arzenálem vyvedeným převážně v červených odstínech. Když ráno nestíhám tak použiju jen balzám a jdu, ale když si vyhraju, vycházím ze dveří jako Vamp. Tedy alespoň si tak připadám. Tak tady je ta moje sbírka.


1. BABY LIPS - CHERRY ME (MAYBELLINE)
Tyto úžasné balzámy seženete snad v každé drogerii. Cana se pohybuje od 50Kč do 95Kč.Balzám je lehký a rty jsou po něm hebké a vyživené, k tomu krásně voní a seženeto ho několika barevných i bezbarvých variantách, Já si pořídila hned dva a nemůžu si je vynachválit.2. BABY LIPS - SWEET APPLE (MAYBELLINE)
Opět nádherně voní, barva je sytější.


3. COLOR SENSATION -030 PINK LOLLIPOP (MAYBELLINE)
Voní jako lízátko od ChupaChups a připomíná spíše balzám s drobnými třpitkami, pro lepší a delší výdrž je dobré pod ni nanést balzám na rty, ale to dělám u každé rtěnky. Hodí se na léto k veselejším barvám.


4. COLOR WHISPER - 130 PINK POSSIBILITIES (MAYBELLINE)
Znáte odstín Barbie růžová? Ne? Tak Vám ho představuji. Ten používám pouze v létě a to za podmínky, že se mi povede opálit si obličej.


5. PERFECT COLOR LIPSTICK - 054 READ MY LIPS (MISS SPORTY)
Korálová rtěnka je nutnost. Sytá barva a sladká vůně, jednoduše k nakousnutí.


6. PERFECT COLOR LIPSTICK - 055 DREAM (MISS SPORTY)
Ještě červenější. Sice je to o číslo tmavší odstín, ale samotná rtěnka je tmavší hned o tři odstíny, také voní jako slaké barevné žvýkačky, které si pamatuju z dětství.


7. LONGLASTING LIPSTICK - 03 DARE TO WEAR (ESSENCE)
Dlouhotrvající rtěnka v krvavě rudé. Odzkoušela jsem její trvání na plese a během večera jsem si rty malovala už jen jednou. To víte, kdo moc tancuje, hodně se potí a proto pije a pak chodí na malou. Já jsem spokojená.


8. LIPLINER - 15 HONEY BERRY (ESSENCE)
Je to sice konturovací tužka, ale já mám pro ni využití jako u rtěnky. Jako podklad nanesu balzám a pak s ní vykreslím celé rty, obtisknu do papírového kapesníčku a vykreslím znovu pro sytost a matný vzhled. A to z prostého důvodu, tužka vydrží déle než rtěnka.Toto je zatím moje malá sbírka. Chcete další podobné typy?

Hlasujte v anketě,

Vaše Atia
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama