Round and round

23. srpna 2016 v 15:28 | Atia |  Moje duše blázní
Emotions aren't that hard to borrow - Není tak těžké předstírat city,
When love's the word you've never learned - když ses nikdy nenaučil slovo láskaDnes začínám opět trochu jinak. Popadla mne touha pouštět si jednu píseň stále dokola a dokola, o lásce, přesto smutnou. Momentálně se mi promítla i do života (ale komu se to nestává?) a opět je v hlavní roli obsazen muž. Hledání přátel se zvrtlo ve zmatenost.

Nebudu lhát a dělat ze sebe anděla, to opravdu nejsem. Chtěla jsem někoho poznat a taky, že ano, někoho jsem poznala. Velmi sympatického člověka, se kterým toho mám opravdu spoustu společného, včetně hudby. A zase se zdá, že začíná ten známý boj dokola a dokola, jen s jinými aktéry.
Zamilovaná nejsem, jen se mi ta nová osůbka líbí a čas, který spolu trávíme mne tak nějak naplňuje pozitivní energií. Dlouhé procházky městem i přírodou sice vyčerpávají tělo, ale zároveň to funguje jako bezdrátová nabíječka a je pravdou, že s tímto člověkem zažívám spoustu věcí, které jsem v životě nezažila (a že jsem toho panečku zažila dost), pozitivních věcí. Jako třeba několikahodinový lechtací maraton. Pravda, sice jsem byla položena na lopatky, ale nevzdala jsem to a pokračovala ve snaze zlechtat svého protivníka dál.

Že bych snad konečně začala potkávat lidi, kteří mne nebudou stahovat dolů a vysávat jako upíři? Už bylo docela načase. A ač se mi nový známý líbí možná o něco víc než by měl, říkám si proč ne? Proč se nebavit a neužít si život. Dokonce se chystám objednat na další dvě tetování.
Už si chci užít magii života a nechci se bát. A pomalu dělám krok za krokem.

Je možné, že jsem sama nikdy nepoznala lásku. Jednoduše si nejsem jistá, zda jsem byla pouze zaslepená a naivní, protože, když se ohlédnu zpět, nejsem si jistá, že bych kdy milovala někoho krom své rodiny. Snad právě proto jsem tak nestálá jako podzimní slunce. A snad jednou poznám, jaké je to opravdu oddat se lásce.

Nyní volná a s nadějí posílám pac a pusu.Vaše Atia
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama